Hot Dip galvanizuar katrore dhe drejtkëndëshe Steel Pipe

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 600 - 800 / Ton
 • Min.urdhër Sasia: 25 Ton
 • Furnizimi Aftësia: 320000 ton në muaj
 • Port: Xingang Tianjin Port në Kinë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Produkt Hot Dip galvanizuar katrore dhe drejtkëndëshe Steel Pipe
  material çeliku të karbonit
  Gradë Q195 = S195 / A53 klasës A
  Q235 = S235 / A53 Grade B / A500 klasës A / STK400 / SS400 / ST42.2
  Q345 = S355JR / A500 klasës B Grade C
  standard DIN 2440, ISO 65, EN10219

  AL / T 6728

  JIS 3444/3466

  ASTM A53, A500, A36

  Sipërfaqe veshja zink 200-500g / m2 (30-70um)
  Mbaron përfundon plain
  Specifikim OD: 20 * 20-500 * 500mm; 20 * 40-300 * 500mm

  Trashësia: 1.0-30.0mm

  Length: 2-12m

  Aplikacion:

  / Ndërtimit tub çeliku materiale
  tub Struktura
  Fence tub pas çeliku
  komponentëve diellore rritje
  Kangjella tub

  Rreptë kontrolli të cilësisë:
  1) Gjatë dhe pas prodhimit, 4 shtabet QC me më shumë se 5 vjet përvojë inspektimin e produkteve në mënyrë të rastësishme.
  2) National akredituar laborator me certifikata CNAS
  3) inspektimit të pranueshme nga pala e tretë i emëruar / paguar nga blerësi, të tilla si SGS, BV.
  4) Miratuar nga Malajzia, Indonezia, Singapori, Filipinet, Australia, Peru dhe Britania e Madhe. Ne vet UL / FM, ISO9001 / 18001, certifikatat FPC

  kontrolli i cilësisë

  Paketimi dhe dorëzimit :
  Paketimi Details: në duaj gjashtëkëndor anije që lundron mbushur me shirita çeliku, Me dy slings najloni për çdo tufa.

  Details Delivery: Në varësi të QTY, normalisht një muaj.


 • Previous:
 • Next:

 •