• 74cce905f0d54a4db19eb80dfa4bce4
 • dee89eedd2fa42f382a3015ae0eff4a
 • 39d754102e5038ee92aa555a1c007cb
 • banner2

Avantazhi konkurrues

mirëseardhje

PROFILI I KOMPANISË

Youfa u themelua më 1 korrik 2000, e cila është titulluar në mesin e 500 ndërmarrjeve TOP në industrinë prodhuese të Kinës për 17 vite rresht që nga viti 2006. Aktualisht, ka rreth 9000 punonjës dhe 293 linja prodhimi në 13 fabrika.Në vitin 2022, vëllimi ynë i prodhimit është 20 milionë tonë tuba çeliku të të gjitha llojeve dhe eksportuar 300 mijë tonë në mbarë botën.

Ne kryesisht prodhojmë tuba çeliku ERW, SAW, të galvanizuar, me seksion të zbrazët dhe përbërje çeliku-plastike, tuba çeliku me veshje kundër korrozionit, tuba inox, pajisje tubash dhe skela.

Mëso më shumë
 • 0
  Kompania e themeluar në vitin 2000
 • 0
  Linjat e prodhimit 293
 • 0
  Punonjës 9000 +
 • 0
  Vëllimi Vjetor i Eksportit 300000 Ton

Fabrika jonë

6 baza prodhuese, 13 fabrika, 293 linja prodhimi

Produktet e veçuara

 • tub çeliku të karbonit
 • skelat
 • tub çeliku inox
 • pajisje tubash
 • produkte të tjera çeliku
 • Tubacioni i naftës dhe gazit
 • Tubacioni i spërkatës zjarri
 • Tubacioni i shpërndarjes së ujit
 • Tub çeliku serë
 • Struktura diellore çeliku

projektin tonë

Strategjia e Përgjithshme e Zhvillimit të Youfa - Të shkosh në botë, t'i shërbesh botës.Tuba çeliku YOUFA u shitën në mbi 100 vende.

Më shumë Projekte

CertifikatatMë shumë Certifikata

Certifikata CE, UL, CNAS, certifikata API 5L, ISO9001/18001, certifikata FPC.

 • certifikimit
 • certifikim2
 • certifikim (3)

Komentet e klientitMë shumë Video

Miratuar nga Malajzia, Indonezia, Singapori, Filipinet, Australia, Peruja dhe 100 vende të tjera.